RELACIÓN DE ENREDADOS NA REDE GALEGA DE FILOSOFÍA   

Nome e apelidosCentro de traballoIncidencias
1. Ana María Alonso RodríguezIES Arcebispo Xelmírez II
2. María del Carmen Álvarez FabeiroIes. Xulián Magariños
3. María Álvarez LagaronCpi do Toural vilaboaFalta o email
4. Jonathan Balbuena ComesañaSantiago de Compostela
5. RAFAEL BALIÑAS PEREZIES DO MILLADOIRO
6. Susana Barcia MuíñoIES Nº 1 de OrdesFalta o email
7. Irene Buján DoportoCoreti
8. Isabel Calles VillamandosIES Maria Soliño
9. Iria Camacho SoutoColexio Santo Domingo FESD
10. Celeste Cancela SilvaI.E.S. XULIÁN MAGARIÑOS
11. Angel Enrique Carretero PasínIES Rosalía de Castro
12. María Jesús Casado GonzálezIES A Pobra do CAramiñal (A Pobra do Caramiñal)
13. Francisco Conde SotoFacultade de Filosofía
14. José Luis Falguera LópezFacultade de Filosofía (USC)
15. Pilar Fariñas VascoROSAIS 2
16. Juan Carlos Fernández NaveiroIES Lucus Augusti LUGO
17. Cristina García PargaBiblioteca Pública de Vigo
18. Eva Garea TrabaIES PLURILINGÜE DE AMES
19. Daniel Garrido LópezNingúnFalta o email
20. Francisco Gimeno SuancesIes Johan Carballeira, Bueu
21. Helena Gómez VecinoEPAPU RÍO LÉREZ. Pontevedra
22. Brais González ArribasIes A Cañiza
23. Mª DEL PILAR GONZÁLEZ BORRAJOIES A PONTEPEDRIÑA
24. Oscar González PérezIes Mendiño
25. Camilo González RicoyIES Cosme López, A Rúa
Nome e apelidosCentro de traballoIncidencias
26. Diego Horschovskiwww.lume.gal
27. David Iglesias RodríguezUSC
28. Jesús Juanatey SilvaIES Sánchez Cantón
29. Enrique Latorre RuizThe Paradox RoomFalta o email
30. Zeltia Laya SánchezCOLEXIO FINGOI - LUGO
31. Salvador Liste Gomezinda son substituto, so traballei no Sanchez Cantón o ano pasado
32. Ana López SampedroIES de Curtis
33. Africa López SoutoIES Urbano Lugrís (A Coruña)
34. Omar Martínez AlejosIES Alonso Quijada (Toledo)
35. María MiguélezNeste ano 19-20 ,impartin docencia no IES Marco do Camballón
36. Manuel Miragaia DoldanIES UNIVERSIDADE LABORALFalta o email
37. Xoán Moreda PintoIES Marqués de Sargadelos. San Cibrao-Cervo 27890 Lugo
38. Iria Otero VizcaínoIES Marta Guisela, O Barco (substitución)
39. María Celestina Padín Cayetanosustituta
40. Teresa Paz GilProfesora de Filosofía en Colegio Santas MAría del Naranco-Alter Vía (Oviedo)
41. Elías Pérez SánchezAcademia Areté-Noûs (Enseñanza de Filosofía y Humanidades
42. Botóns Portal Galego de EducaciónGalicia
43. Iván José Prieto BellónA miña casa
44. Marga Quintela GómezIES de Melide
45. María del Carmen Rey SobralIES Arcebispo Xelmírez Ii
46. Guillermo Rodríguez AlonsoFacultade de Filosofía da USC
47. Ana Rodríguez AreaConcertado ( Las Acacias y San José de Cluny) + substitución Xunta filosofía
48. Ricardo Rodríguez de RávenaIES "Xulián Magariños". Negreira
49. AIDA RODRÍGUEZ DOMÍNGUEZprofesora substituta.
50. Miguel Ángel Rodríguez LópezIES CORUXO
Nome e apelidosCentro de traballoIncidencias
51. Daniel Rosende PereiraI.E.S. La Cabrera, Madrid
52. Rafael Saco FernándezIES Félix Muriel
53. José Miguel Sagüillo Fernández-VegaFacultad de Filosofía USC
54. Pedro Salinas MartínezLos Sauces, Mos
55. Marta Serrapio LavandeiraIES San Isidro (Azuqueca de Henares, Guadalajara)
56. Santiago José Soliño DíezIES de Brión. 15865 Brión
57. Manuel Torres CubeiroIES Campo San Alberto, Noia
58. Miguel Vázquez Freire
59. Xoán Manuel Vázquez SevillanoIes anxel fole
60. Tania Vidal CrespoFreelance
61. María Teresa Viñas NeiraProfesora Xubilada